Σελίδες

Κυριακή 7 Μαΐου 2023

Νίκησε η Κ16 του Χαλανδρίου με 3-0 και άφησε υποσχέσεις για το μέλλον!

Ανετη ήταν η επικράτηση της ομάδα Κ16 του Χαλανδρίου επί του Χαραυγιακού με 3-0.

Οι μικροί του Στέφανου Τελλίδη έπαιξαν ωραίο ποδόσφαιρο και κατά διαστήματα έβγαζαν στον αγωνιστικό χώρο ωραίους συνδυασμούς. Το πρώτο ημίχρονο το σκορ ήταν 1-0 με γκολ-πέναλτι του Θανασά. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Μπελιάς με κεφαλιά με από ωραίο σέντρα του Θανασά έκανε το 2-0 και το σκορ έκλεισε ο Ζωγράφος πάλι με πέναλτι.

Διαιτητής του αγώνα  ήταν ο κ. Καρνής με βοηθούς τους κ. κ. Γεωργιτσόπουλο και Λουκούμη.

Χαλάνδρι: Λουκάκης, Φραγκιαδάκης, Πολυχρονόπουλος, Φιλιππόπουλος, Μιχαλόπουλος, Ζωγράφος, Γκρέμσι, Μπέλιας, Γιαλαμαδάκης, Θανασάς, Καλαμπούκας (Ανδριτσόπουλος, Κολοκυθάς, Κύρου, Γεωργίου)

Χαραυγιακός : Π. Νικολόπουλος, Ακύλας, Muko, Γαβαλάς, Αποστόλου, Μακρής, Κοκκίνης, Κουβέλης, Καραθάνος, Γιαννοπάτης (Λάσκος, Πιέτσι, Β. Νικολόπουλος, Γαβαλάς, Α. Αντωνόπουλος)