Σελίδες

Σάββατο 27 Απριλίου 2024

Α .Ε. Χαλανδρίου: Έχασε το φιλικό, έβγαλε χρήσιμα συμπεράσματα!

Την ήττα γνώρισε η Α.Ε. Χαλανδρίου από τον Κένταυρο Βριλησσίων σε φιλικό αγώνα με 3-2. Πολλά χρήσιμα συμπεράσματα έβγαλε ο προπονητής του Χαλανδρίου, θέλοντας να δοκιμάσει και άλλους παίκτες.

Η ομάδα του Σταύρου Τζαναβάρα, βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0. Κατάφερε να ισοφαρίσει σε 2-2 πριν τελειώσει το πρώτο ημίχρονο, έχοντας ανεβάσει την απόδοση της.

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο κόουτς της Α.Ε.Χ. έκανε πολλές αλλαγές , από τις ακαδημίες και υπό μεταγραφή παίκτες.

Σε μια αντεπίθεση οι γηπεδούχοι έκαναν  το 3-2 , όπου και ήταν τα τελικό αποτέλεσμα.

Απόλλων Χαλανδρίου : Τον έριξαν κατηγορία τα πέναλτι!

Η ρώσικη ρουλέτα , «γύρισε» την πλάτη στον Απόλλωνα Χαλανδρίου! Η ομάδα της πόλης μας, έπεσε κατηγορία και θα αγωνίζεται ου χρόνου στην Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Ο Ολυμπιακός Λιοσίων προηγήθηκε στο 28′ όταν ο Νίκολι έκανε το 1-0, σκορ με το οποίο έληξε το πρώτο ημίχρονο. Στο 65′ ο Απόλλων έφερε το ματς στα ίσα όταν ο Νούσης έκανε το 1-1, που έμεινε μέχρι τη λήξη, με τους ερυθρόλευκους να έχουν δύο δοκάρια, στο 68′ σε κεφαλιά του Τσάτσα και στο 90′ σε προσπάθεια του Κούστα.